Hakkımızda, NANOTEK Labaratuar Ürünleri - Kayseri
Anasayfa
Telefon
Header Resmi
Hakkımızda
Anasayfa  /  Kurumsal  /  Hakkımızda

Firma Tarihçesi

NANOTEK  Ltd. Şirketi, 2007 yılında Analitik Cihazlar ve Laboratuar Cihazları alanında hizmet vermek üzere kuruldu. 

 münferit cihaz satışları dışında, projelendirme ve danışmanlık aşamasından başlayan pek çok "anahtar teslimi" analiz laboratuarı hizmeti de vermektedir.

NANOTEK Ltd., hizmet kalitesini arttırabilmek ve spesifik ihtiyaçlara cevap verebilmek için başkaca firmalar kurarak grubuna dahil etmiştir.

İş Görüş Biçimi

Firmamız, satış aşamasının gerçekleşmesini, sürecin sonu değil, başlangıcı olarak kabul etmektedir. Satış sonrası montaj ile başlayan, eğitim, metod geliştirme, teknik servis, periyodik bakımlar ve cihaz validasyonları, firmamızın öncelikli değerleridir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sürekli yenilenmek ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak, vazgeçilmezlerimizdir.

Faaliyet Alanlarımız

Kimya Sanayii, Gıda ve Tarım Sanayii, ilaç Sanayii, Plastik Sanayii, Toprak-Bitki- Yaprak Analiz Laboratuarları, Petrol Sanayii, Maden Sanayii, Biyoteknoloji Laboratuarları, Biyokimya Laboratuarları.


Görüş / Öneri / Şikayetleriniz için
aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz!
NANOTEK LABORATUAR ÜRÜNLERİ MAKİNA KİMYA ELEKTRONİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. © Copyright 2014 Tüm hakları Saklıdır. Telif Hakkı © 2015
Web tasarım Medyatör